Zařízení pro podlahy tsiklevaniya. Nabízí výběr a použití

Podlaha nejslabší místo v každé domácnosti. Právě na tomto povrchu, který má jít do maximálního zatížení. Bez ohledu na kvalitu nebyl s povrchovou úpravou, s časem se stává nevhodné pro použití, nebo vyžadují vysoce kvalitní rekonstrukci. Parkety je považována za velmi populární a spolehlivé podlahové krytiny, ale je potřebuje opravu. K tomu, aby škrábání podlahy, tento postup vyžaduje speciální vybavení a znalosti teoretického rámce, o tom, jak provést obnovení podlahové krytiny. Zvažte vlastnosti této akce, výběr vybavení a pravidla provozu.

Obsah:

 1. Co je to škrábání na podlahu
 2. Náklady na škrábání práci
 3. Stroj pro leštění parket vlastníma rukama
 4. Jak vybrat nástroj pro broušení parket
 5. Škrábání stroj na parkety
 6. parkety Škrábání sebe
 7. Vlastnosti tsiklevaniya parketovou podlahou
 8. V některých případech bude škrábání nepomůže
 9. Parkety po broušení
 10. Výhodou broušení parket

Co je to škrábání na podlahu

Poškrábání podlahy - proces obnovy povrchu, při kterém se k mírnému vrstva odstraněn k dalšímu vyrovnání a speciálních nátěrových hmot. Škrábání se provádí pouze na podlaze dřeva. Odstraněna část povlaku pomocí speciálního vybavení. V důsledku toho tsiklevaniya podlahová plocha opět stává hladké, krásné a nanesení nové vrstvy laku materiálu výrazně inovovat interiér. Produce škrábání měli být velmi opatrní, pokud je podlaha dřevěná a exotických druhů není známo, jak se to bude chovat. V procesu odstraňování opotřebeného potahové vrstvy může být poškozen. Škrábání doporučuje provést proces pomocí stírací zařízení s ostrými kovovými lopatkami. Odstraňují horní vrstva barvy, laky nebo povlak.

tsiklevaniya postup se provádí v těchto případech:

 • Povrch podlahy je vyčerpaná, tam byly odřeniny, škrábance, praskliny možná z velkého zatížení na podlaze a cross-country, každý den, na podlaze jsou nohy, nohy, pohybovat objekty. Tato aktivita vede k opotřebení vrchní vrstvy. Rekonstrukční práce pomocí škrábání strojů pomáhají odstranit všechny vady.
 • Eliminace cizích zvuků, které nastanou, když jdete na podlaze.
 • Vyrovnání a vyvozující hladkost zelené střechy.

Náklady na škrábání práci

Skřípání podlahy lze nejen stavební firmy, ale i soukromé dílny nebo master. To vytváří konkurenci a umožňuje vybrat mistra. Ceny v tomto případě jsou různé, takže si můžete vybrat. Stále žádné náklady by měl být rozhodujícím faktorem při výběru průvodce, který vede Škrábání podlahu. Je nutné provést start na dovednostech, kvalitě práce, vedení a odbornou použitého zařízení. Volba účtu tyto aspekty expert:

 • Náklady na práci, zhodnocení stavu podlahy;
 • nástroje používané při práci;
 • Technologie, které mají být použity;
 • seznam nadcházející práce.

Cena požadované průvodcem bude záviset na mnoha faktorech:

 • Stav opotřebení a nátěru:
 • podlahová plocha, kde musíte vynaložit Škrábání podlahy;
 • Služby komplex v procesu obnovy.

Stroj pro leštění parket vlastníma rukama

Po tsiklevaniya nástroj sestaven, je stroj vybaven pokoji k dispozici na nábytek a podlahy zbaven trosek, můžete začít poškrábání. Chcete-li provádět tento proces může být dvě možnosti motoru:

 • buben;
 • ploskoshlifovalnaja disk.

První typ je nejvhodnější pro místnosti s velkou plochou. Bohužel, tam jsou nevýhody tohoto zařízení:

 • tsiklevaniya nerovný povrch;
 • tvorba nejednotných pásmech.

Dokonce i profesionálové stráví těžce Škrábání tento nástroj na vysoké úrovni. Někteří odborníci se domnívají, že bicí nástroje byly drženy pouze pro první fázi tsiklevaniya - sejmutí ochranné vrstvy z povrchu podlahy.

Pokud jde o disk technologie je relativně nový vývoj, který nemá nedostatky předchozího rozsahu používaných zařízení. Výsledkem takového stroje broušení parket je dokonale rovné a hladké podlahy. Po zpracování podlaha disk Zařízení tmel podlahy a upravovat prakticky není nutné.

Při provádění podlahu tsiklevaniya speciální zařízení vyrábí tyto kroky:

 • hrubý škrábání - odstranění starých nátěrem a odstranění nerovností vyrobené;
 • po opětovném zpracování aktuální provádí korekce vad na povrchu, který zůstal po techniky;
 • také omítka trhlin, štěpky a drobné nesrovnalosti;
 • nanesení ochranné vrstvy, odborníci doporučují použít několik vrstev.

Jak vybrat nástroj pro broušení parket

Dokonce za přítomnosti speciálního vybavení, se nelze vyhnout ručně. Vzdálených míst, neupravený, úzký prostor stírací stroj nebude moci dostat. Pojďme se podívat na seznam nástrojů, bez které produkují škrábání podlahy nebude možné:

 • Parkety - Mlýnek funkce tsiklevaniya - stroje drahé, ale lze pronajmout;
 • Rohu stroj pro léčbu nepřístupných místech;
 • hand-škrabka - pro tsiklevaniya nástroj v místech s obtížným přístupem;
 • rolka s hrubým brusným papírem povrchu;
 • dřevo tmel odstranit trhliny v povrchu podlahy;
 • parkety lak.

Jakmile je pokoj připraven, můžete začít škrábat na podlahu.

Škrábání stroj na parkety

Náklady na vybavení pro škrábání podlahy je velmi vysoká, v závislosti na základních charakteristik stroje, to se může pohybovat od jednoho do dvou tisíc dolarů. kdo koupit takové zařízení - dvakrát nepříliš výnosné. Existuje mnoho návrhů na pronájem zařízení. Poškrábání Pokud podlaha není vaším hlavním povoláním a zdrojem příjmů, je lepší, aby se jednotky k pronájmu. Platba za pronajatého zařízení dochází každý den. K dispozici je také rozdíly v cenách, ale obvykle je průměrná cena asi deset dolarů.

Můžete si také udělat poměrně mlýnku. Je nezbytné, aby restaurátorské práce na podlahu s rukama, ale kupovat to několikrát a není rentabilní. Nájemné mlecí zařízení nad půl - dvakrát. Nebo další možností je - kupovat brusku s následným leasingu.

Stroj na broušení parket a broušení vybavení potřebné k provádění restaurátorské práce na podlaze.

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px důležité ;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikální .yap-titul-block__text {
font-size: 17px důležité ;!
}

parkety Škrábání sebe

Před výdaje škrábání fungovalo, musíte pečlivě připravit povrch. Paul pečlivě zbavený prachu a malých nečistot. Po tom, s pomocí speciálního zařízení může způsobit poškrábání. Při provádění těchto prací je nutné pracovat v měkkých ponožek. Boty na nohou není dovoleno, aby ka může poškrábat povrch a kazí výsledek. Dokonce i pantofle, jak praxe ukazuje, nejsou vhodná obuv pro leštění podlahy. V procesu broušení dveře musí být uzavřeny, jak v průběhu prací zveřejněných velké množství prachu. Se vytvoří mělké akutní prach, který může způsobit podráždění dýchacích cest, takže je nutné chránit respirátor. Důležitou podmínkou s přístrojem nenosit přiléhavým oblečení visící z okrajů, protože stroj může zachytit tyto kousky oblečení.

Škrábání se provádí podél dřevo podél zrna. Pokud si brousit proti vláken, narušují strukturu stromu a výsledek se vám nebude líbit. Hlavním při broušení - plynulé pohyby, pitomci může vést k tvorbě důlků. Správná tato vada může být velmi obtížné. Musí být řízeno tak, že elektricky není poškozena v procesním tsiklevaniya. Mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem nebo selhání výstupní zařízení.

Během tsiklevaniya cílem se stává nemají dokonale rovné dno, což je nesmírně obtížné dosáhnout, a obnovu hladkého povrchu.

Složitost práce budou přímo závislé na závisí na kvalitě dřeva s měkká skála je snazší pracovat tvrdé horniny vyžaduje větší úsilí.

Vlastnosti tsiklevaniya parketovou podlahou

Broušení podlahových ploch Škrábání není ten druh činnosti, která vyžaduje zvláštní dovednosti. Ale vzít v úvahu některá doporučení ještě. Připravuje speciální nářadí a vybavení, můžete začít proces. Pokud budeme analyzovat, co je třeba udělat, aby se provádět práce na podlahu broušení, je možné vytvořit takový algoritmus pracuje:

 • připravit místnosti, uvolňovat ji z nábytku a pečlivě že promyje, aby se odstranily podstavec;
 • odstranit staré nátěry, pomocí stírací stroj;
 • instalací brusný papír, vyjměte starou vrstvu z podlahy, ne více než tři milimetry najednou.

Chcete-li pracovat v rozích je třeba použít úhlovou brusku zařízení. Ale nejprve je nutné tmel trhliny, takže není viditelný, v tmelu přidat parkety prach. Po vysušení tmely místa, kde dojde k přepsání provedené tato díla. Aplikovat lak je nutné v několika vrstvách, to je nejlepší, pokud je to ze tří vrstev. Každá vrstva má dobrou suché a teprve potom je použita takto.

V některých případech bude škrábání nepomůže

Bohužel, škrábání není vždy možné. Existují případy, kdy povlak nemůže být obnoveny:

 • je-li mezera více než pět milimetrů - uzavření tmelu vydá dočasné řešení na pár měsíců;
 • Při více než jedna třetina podlahové plochy v trhlinách - totéž, k vyřešení problému může být pouze na krátkou dobu;
 • parkety byl deformován v důsledku mokré - v tomto případě se materiál musí být nahrazen;
 • nápadné nerovnosti ve výšce parketin rozdílem - to, co se stane, když se původní materiál byl stanoven v rozporu s technologií ;;
 • hoblování již drženy a opakovaně - ředit kabát a provést odstranění vrstvy již není možné;
 • exponovaný povrch je vystaven vlhkosti ze spodní části, bez izolace;
 • podlahové poškozený chyby a mikroorganismy - v tomto případě nahrazení povlaku, aby se zabránilo šíření na nepoškozených oblastech.

Parkety po broušení

Po práci na obnově podlahy, měli byste věnovat zvláštní pozornost péči o povrch. Pravidla jsou jednoduchá péče a postupujte podle nich nebude snadné. Zde jsou doporučení:

 • na to, že v místnosti je optimální úrovně vlhkosti;
 • pokusit se minimalizovat vystavení pokojové malé ostré úlomky, jako je písek, je nutné nainstalovat rohože pro čištění obuvi;
 • chrání podlahu před přímým slunečním zářením, pro toto použití žaluzie, záclony, zatemnění oken;
 • ochrana nohy nábytku se speciálními kousky plstěné tkaniny;
 • čištění prostor pouze rukou;
 • eliminovat čistírna.

Výhodou broušení parket

Parkety je velmi odolný materiál. Vypadá to elegantní a dává na pokoji luxusního vzhledu. Ale vzhled nátěru časem zhoršuje. Drobné škrábance, opotřebované plochy laku skvrny a jiné vady kazí dojem a okolí. Lak nosí nerovnoměrně, některé části se opotřebovávají rychleji. Když je vrstva laku je zcela vymazány obnažena dřevo, ztmavit nebo naopak rassyhaetsya hromadí vlhkost. Tak je podlaha ztrácí svou kvalitu a oblečení. Pokud se doba neobnoví povlak, je nutno opustit obnovení pomocí tsiklevaniya, protože to bude nemožné.

Aby se předešlo těmto problémům, mistr doporučuje, aby skřípání povrch podlahy každých pět - šest let. Tím se prodlouží servisní podlahy po mnoho let.

S pomocí speciálního zařízení odstraní všechny hrboly, odřeniny a podlaha získává nový vzhled.

Samostatně zabývají problematikou zařízení pro tsiklevaniya parket, podívejte se na video. To je vysvětleno v detailu o funkcích tsiklevaniya strojů a leštění podlah, pracovních fází a klíčových nuance, aby zvážila při restaurování podlahu s rukama nad hlavou.


Like this post? Please share to your friends: