Připevnění skříňky ke stěně

Všechny moderní kuchyňské sety mají v kompletních skříněk. Ty vám umožní ušetřit místo, které mají dostatečnou kapacitu. Nachází se ve výšce očí, jsou tyto skříňky jsou velmi výhodné v provozu a jsou vždy naplněna mnoha věcí, vytváří závažný tlak na kloubové mechanismy. Z tohoto důvodu je velmi důležité k získání spolehlivých a vysoce kvalitní spojovací prvky skříně zdi.

Soderazhnie:

 1. Volba výšky vzorku rozváděče
 2. Stávající mechanismy vzorek skříně
  • montážní deska
  • nábytkové kování
 3. Konstrukce zadní stěny skříně
 4. Jak připevnit skříňku na stěnu s montážní deskou
  • přípravné práce
  • nástroje
  • Jak opravit skříňku ke stěně - krok za krokem průvodce

Volba výšky vzorku rozváděče

Než začnete montovat nástěnné skříňky ke stěně, je nutné zvolit správnou výšku jejich vzorku. Je určena na základě hlavních kritérií - růst kuchyňským majitele. Průměrná vzdálenost cca 50 až 60 cm od povrchu stolu ke spodní stěně skříně. Podle státních norem, je tato hodnota dosáhnout až na úroveň 45 cm.

V případě, kdy požadované polohovací visí skříňky nad chladničce nebo na vysoké peci, pak výšky těchto objektů a určuje požadovanou úroveň vzorku skříní.

Stávající mechanismy vzorek skříně

Použití moderních upevňovacích doplňků výrazně zjednodušuje práci, která je spojena se vzorkem z kuchyňských skříněk. To vám umožní opravit některé chyby při používání označení a zvyšuje pevnost celé konstrukce. V tomto úsilí to bude trvat docela dost, a všechny práce lze provést samostatně, bez něčí pomoci.
Pro upevnění skříně na stěnu, většinou používají speciálně upravené stojan a zařízení zvané závěs.

Závěs vybavené hákem, který je uložen uvnitř skříně k boční stěně a zůstává zvenčí neviditelné.

montážní deska

První způsob je vazba na montážní desce.

Výhody této metody:

 • všechny práce mohou být také prováděny jednou osobou, takže není potřeba podpořit kabinet, když se provádí počítání. Tím se výrazně zjednodušuje a také umožňuje zavěšení skříně s vysokou přesností;
 • Díky speciálnímu nastavovacích šroubů, layout skříň může být změněn tím, že je vyšší a nižší, a je také blízko ke zdi, nebo mimo něj. Tento mechanismus umožňuje téměř přesně zarovnat skříňku, to je docela obtížné, a za použití konvenčních závěsy a není vždy možné;

 • na sběrnici pro montáž skříně jsou speciálně vyrobené zářezy, díky které lze snadno upravit jeho délku;
 • všechna nezbytná instalace lze provádět i když je již připojen kuchyně zástěru;
 • není nutné používat obrubník pro vyrovnání;
 • prostě nemají jen sledovat montáž, ale i demontáž. V podstatě Hitch kuchyňské linky, a to způsobem, v době kratší než 1,5 hodiny.

nevýhody:

 • především vysoké náklady na celou sadu, která zahrnuje montážní kolejnici a tažné zařízení. Ale to není tak vážný problém, vzhledem k tomu, že v důsledku šetří spoustu času;
 • Další nevýhodou tohoto způsobu je, že v důsledku odchlipování skříně ke stěně v horní části malou vůlí znatelné.

nábytkové kování

Druhý způsob je cenově dostupnější, ale to bude trvat déle, navíc vyžadují další pomoc. To smyčky a upevňovací prvky, které mají být použity.

Zpočátku horní hranice je stanovena a aplikuje se na horizontální linii podél všech skříní, které pozastavit požadovaných.

Pak se úroveň je dána přesností obličeje (existují případy, kdy je výsledek zkreslený kvůli nerovné podlaze).

Na výsledné linii je uveden jako první bod je otvor pomocí vrtáku nebo puncher a nainstalované spojovací materiál. Pak skříň je přijata, a dočasně pozastaveno za účelem zjištění umístění dalšího svítidla s absolutní přesností. To by nemělo být vedeno pouze jedním naříznuty řádku, ale plochost krytu je nutné kontrolovat hladinu.

Veškerá další proces je podobný. Jsou-li připojeny všechny skříně a jejich pozice ověřena úroveň, můžete přistoupit k jejich sloučenina v potahových šrouby mezi sebou. Závěrečná fáze práce je instalace připojení dekorativní římsou, která je našroubována na horní základně pomocí šroubů.


Teď jen pověsit fasády, instalace regálů, zda jsou dveře správně, a je-li to nutné, opravit chybu pomocí šroubů úprav. Celý tento proces vyžaduje soustředění a dobrou pozornost, stejně jako bystrý asistenta, bez pomoci, což je poměrně obtížné správně spočítat požadovanou vzdálenost pod zipem.

Konstrukce zadní stěny skříně

Pokrok od hmotnosti bude záviset na konstrukci zadní stěny skříňky.


V prvním případě je zadní stěna přibit na nehty a nemá žádné vybrání. Proto, když připevnění k montážní konzole, horní část nebude přiléhat a kabinet se svažující. Aby se tomu zabránilo, je třeba uvést v dolní části skříně pro odsazení, která odpovídá šířce montážní desky. Chcete-li to provést, můžete nehty tenkou lištu, nebo pro výpočet výšky jeho vzorku tak, že „přišel“ do kuchyně zástěru. Ve druhém případě, že upevňovací prvky by měly být již provedena během kuchyňské zástěry.

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px důležité ;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikální .yap-titul-block__text {
font-size: 17px důležité ;!
}

V druhém případě je zadní stěna připevněna s vybráním.

Tento designový stěna skříně je mnohem pohodlnější, protože jim umožňuje nejen viset v přesahu na kuchyňské zástěry, ale zadek. Ale při instalaci skříně bez přesahu, to je důležité, aby zástěra byla umístěna dokonale plochý, takže i mírné posunutí okamžitě spěchal do očí.

Jak připevnit skříňku na stěnu s montážní deskou

přípravné práce

 • Je žádoucí mít vyrovnány hladkými stěnami;
 • v případě, že operace provedena na kuchyňský kout, je úhel tvořený stěnami musí být přesně 90 stupňů;
 • Veškeré práce na elektrické instalaci, umístění zásuvek pro kreslení závěry horních lamp je třeba splnit;
 • Z toho také vyplývá okamžitě připravit na zeď, která bude zavěšení skříně. Mělo by být malované nebo pokrytá tapetou a předem stanovit kuchyňské zástěry. Vzhledem k tomu, že zavedené skříně to všechno bude velmi obtížné.

nástroje


Kvalitativně zavěsit kuchyňské linky na dosah ruky, musíte mít následující nástroje:

 • Vrtačka - může být elektrický nebo manuální. Je nutné vyvrtat otvory pro spojovací prostředky. Máte-li pracovat na opěrné zdi, bude muset vrtačku nebo punč s touto funkcí;
 • level;
 • ruleta;
 • šroubovák;
 • kladiva;
 • svorka - pomocný nástroj, který bude třeba, pokud je to žádoucí, pro připojení krabice společně vytvořit efekt pevnost celé konstrukce;
 • Pokud je instalace provedena na kotvě, bude potřebovat sootvetsvubschego velikost klíče;
 • a samozřejmě, že je třeba připravit potřebný počet spojovacích prvků. Chcete-li se šarží skříně potřebných šroubů (zpravidla výrobci komponentů nástěnných skříněk). Chcete-li pneumatiku namontovanou na zeď bude muset šroubů a hmoždinek. V případě potřeby si můžete koupit speciální kravatu zabezpečit skříňky k sobě navzájem.

Jak opravit skříňku ke stěně - krok za krokem průvodce

V první řadě pomocí šroubů seřízení nezbytné opravit háčky ve střední poloze. Poté, že jejich vnitřek je připojen na boční stěny tak, aby hák pokukování pouze 2-3 milimetrů a může se volně držet upevňovací lištu.
Nyní jste připraveni k nástřiku značky na zdi. To by se mělo řídit základními pravidly:

 • v případě, že umístění skříňky závisí na velkých kuchyňských spotřebičů či vysokých objektů, pak v době značení rozhodně třeba zavést;
 • podle dodatku k montážní lišty, je nutné předem vědět, zda jsou instalovány skříně překrývání na kuchyňské zástěry, nebo je to blízko k němu;
 • zapínací pásek by měl být umístěn pod horní hrany řezu 3-4 cm. Pro výpočet této vzdálenosti, je nutné připevnit popruh k zadní části skříně, takže se montáž na stěnu. Pak to bude jasně viditelné, jak je mnoho centimetrů nutné vzít v úvahu při použití konečné značky.


S ohledem na všechny z těchto doporučení, pomocí úrovně aplikovat dva řádky, počínaje od úhlu kuchyňského v úvahu. Z nich jedna čára ukazuje horní okraj záclonové kolejničky, a druhý představuje horní skříně.
Tip: Aby bylo možné určit vodorovná poloha skříněk je lepší použít hladinu, a ani měřit vzdálenost od stropu nebo podlahy, protože by mohlo dojít následkem chyby. I když není jistota, že strop nebo podlaha dostatečně hladký, nestojí za to riziko, jinak budete muset předělat veškerou práci od nuly.

Horní pás hrana přitlačí připravených značení linií (nízká), a aby se požadovaný počet značek pro upevňovacího otvoru.

V případě, že stěny jsou pevné a mají dobrou nosnost, je možné rozdělit na kolejnici na malé kousky 15 cm, a každý z nich je stanoven v těch místech, kde se nacházejí úkryty. Ale pokud existuje sebemenší pochybnost o síle stěn, není nutné rozdělit na kolejnici, ale naopak, je odolnější vůči opravit do většího počtu spojovacích prvků.

Kromě toho určitý průměr vrtáku, ve stěně úhledně také malý otvor pro instalaci do rozvaděče. Níže je uvedeno několik základních pravidel:

 • můžeme často setkat takový problém, když na začátku vrtání vrtáku, jak to skočí. Pro odstranění této nepříjemné malé výklenky jsou vyrobeny ve vrtací poli. Jsou vyrobeny za použití kladivového ránu propichovacím trnem nebo její nepřítomnosti, v pevném nehtu;
 • jestliže během vrtání zeď se rozpadá, pak začít, je udělat díru o něco menší průměr, a poté rozšířit svou velikost vrtáku. Tak to dopadá mnohem pečlivěji;
 • pro měření hloubky vrtání, které byly sklizeny hmoždinka se aplikuje na vrtání a přesně uloženy požadované vzdálenosti. V případě, že díra již bylo učiněno, a to kladivo zástrčku proměnit to, musíte se ujistit, že hloubka je dostačující. Příliš hluboká díra bude dělat svou práci nepříjemný;
 • v betonové zdi tak silně, aby vyvrtat díru, a to i pomocí vrtáku s pobeditovym špičkou. Proto v nepřítomnosti lisovníku nemusí silný dvojice průbojník údery;
 • při práci Zvláštní pozornost by měla být věnována místech, kde rozvody prochází.

Pak díry jsou poháněny přesně hmoždinky a upevňovací prvky instalované na montážní kolejnici. Na něm s pomocí vzorku, montované skříně. Jejich postavení se řídí pomocí šroubů, které jsou vybaveny výklopnými mechanismy.

Chcete-li vytvořit efekt skříně ve zdi je třeba pevně spojit je s sebou. K tomu, že je třeba opravit svorky ve dvojicích, počínaje od rohu skříně. Aby nedošlo k zkazit jejich povrchu, by měla dát dřevěný klín mezi skříňkou a svorky.

Dále je otvor vyvrtán intersekcionální vazební člen připojený mezi skříní. Při vrtání až do dřevotřísky, často štěpky.

K tomuto problému zabránit, je třeba použít jeden ze dvou následujících způsobů:

 • v místech, kde přichází vrtačku, je nutné silně stisknout dolů kus dřeva (čím silnější, tím lépe);
 • zpočátku vrtané pokutu přes otvor a vrtat požadovaný průměr, se rozšiřuje na obou stranách.

V tomto montážních nástěnných skříněk kompletní, zbývá jen instalovat police, zajistit dveře a upravte je pomocí šroubů, které jsou na závěsech.


Like this post? Please share to your friends: