Dvoře soukromého domu vlastníma rukama

Soukromé sídlo hostitelé vyžaduje mnohem více úsilí, než bytě ve městě. A velká část problémů je zaměřen na domácí prostředí. Navzdory tomu, že již začínají zapomínat preference chata kdy je hlavní oblast kolem bytového domu je určena pro výsadbu jedlé rostliny - ovocné a zeleninové zahrady, a zase venkovský dům v rustikálním statku s lůžky a přístřešky pro chov hospodářských zvířat; majitelé také opravdu nechceme , stále nenechá prázdnou nádvoří. Právě teď v módě pevné domě (nebo alespoň roztomilý sídle), obklopen krásnou přírodou, kde si můžete odpočinout. A sledování pěstěné příměstských oblastí na plátnech kin či stránky časopisů, mnozí majitelé myslí, že je možné vybavit dvoře soukromého domu s vlastníma rukama.

 1. Na dvoře soukromého domu v obecné
 2. Dispozice dvoře soukromého domu - některé maličkosti
 3. Tvorba dvoře soukromého domu - stavebními předpisy
 4. Ozelenění dvoře soukromého domu
 5. Jak se dělá dvoře soukromého domu - různé styly

Na dvoře soukromého domu v obecné

Každý z nás má svůj vlastní vkus a preference. A jsou vyjádřeny častěji než ne hlasité prohlášení a okolí. A každý maličkost, ale opravdu potěší naše srdce, jasně dává představu o nás. Takže než si vzít do terénních úprav dvoře soukromého domu, se snaží vidět v duchu obecný obraz o plánovaných opatření a posoudit, zda se bude shodovat s prezentací svého osobního pohodlí a krásy. Po tom všem, víte - je-li v roce některé kreativní nápady s takovým nadšením, vnímané dnes, budete proklínat přítomnost záhumenky, pak místo odpočinku budete mít jen bolest hlavy. Mimochodem, často tyto návrhy na zlepšení soukromé dvoře domu fotografoval a umístěny na internet, a když viděl takovou krásu, je těžké odolat pokušení, aby se pokusila zachránit na svém webu.

Ale pojďme dál konkrétnější věci. Takže, co přesně chceme mít ve dvoře našeho domu? Options - hmotnost, ale některé hodnoty jsou přítomny téměř vždy. Tyto údaje zahrnují:

 • terasu nebo patio
 • garáž, mimochodem, vedle dělat a parkoviště pro hosty
 • banka - je lepší stavět odděleně od obytného domu
 • venkovní sprcha (ačkoli to je více rustikální, ale v případě, že právo na vydání, může dokonce zdobí moderní styl vila)
 • letní kuchyně, která je v poslední době stále více a více vypadá jako kebab a je oblastí s krbem a grilem
 • ekonomickou stroenitsa, jednoduchým způsobem - přístřešky pro skladování různých zařízení, která nemá místo v domě
 • Voliéra pro psy
 • dětské hřiště
 • webové cesty, spojující všechny budovy v jediném souboru
 • paleta vegetace: stromy, keře, květinové záhony, trávník a další květinové keře
 • dekorativních prvků: zahradní sochy, lucerny, skalky, skalky a jiné ozdobné terén

Zdá se, že seznam malý, ale pokud začnete k jeho provedení, a to i se svými vlastními přísadami, jako jsou altány, fontány, rybníky nebo jiných triků krajinářské architektury, mohou všechna místa nebude stačit. Takže nejprve je třeba hrát s plánem na dvoře soukromého domu, se snaží zařídit vše na papíře (zapamatování rokle, samozřejmě). A teprve poté, co váš projekt je soukromý domácí yard bude nejoptimálnější, můžete začít uspořádání dvoře a budování své oblíbené dvorku struktur. A terénní úpravy muset udělat jako poslední možnost, když všechny objekty jsou na svém místě s malovanými komunikace.

To je to, jak je možné vybavit dvoře soukromého domu - photoselection:

Dispozice dvoře soukromého domu - některé maličkosti

Mohlo by se zdát, na plánování, to vše bylo řečeno - si představit, čerpat z plánu a dělat. Ale to je jen náčrt. Stejně tak, narození dítěte lze říci - počít, nosit a porodit, nic složitého ... A přece, i nenarozené dítě vyžaduje bdělé péči a neustálé starosti, a ve skutečnosti nebudeme muset vyvinout svůj vlastní návrh nového člověka, tuto odpovědnost přebírá matka příroda sama. A se zlepšením své vlastní zahradě bude muset pracovat trochu Demiurga - zemi v určitém odvětví.

Samozřejmě, že nejlepší je celkové plánování celého komplexu, z bytového domu a dokončovací křoví za plotem. Ale i v případě, že dům sám má hrdě zdobí přední obložení, není vše ztraceno. Vzhledem k tomu, že na konci chceme něco celek, celý interiér soukromého dvoře domu by měla být navržena ve stejném stylu, to platí i pro budovy a dekorativních prvků.

Za prvé, odhadujeme naši infield - její hodnotu a krajiny. V případě, že plocha není příliš velká, nemají zaneřádit jí mnoho přístavby. Vybrat jen nejnutnější, nebo jednoduše kombinovat více položek spolu navzájem. Parkoviště s přístřeškem může nahradit plnohodnotnou garáž, sdružení terasu s malým grilem také šetří místo a lázních se doporučuje přiložit další místnost, kde si bude klást zásoby a palivového dříví v domácnostech. U naprosté kláštera nejsou stanovena žádná omezení, kromě estetické.

A teď něco o uspořádání dvoře soukromého domu - foto z různých možností:

Tvorba dvoře soukromého domu - stavebními předpisy

Ale v každém případě je nutno respektovat pravidla konstrukce, například vzdálenost od budov silnic a dalších hospodářských budov prvků. Obytné budovy jsou postaveny alespoň 3 metry od běžných silnicích a 6 metrů od dálnice. Věříme, že vaše dovolená místo se nachází v poměrně vzdáleném místě, protože blízkost hlavní silnice negativní dopad na možnost užívat čerstvého vzduchu a zvuky přírody. Bydlení a přístavby (kůlny a garáž), musí být od sebe odděleny nejméně 7 metrů, skříň svého psa, odstranit z domu alespoň metr o 4, ale jamky, samostatné toalety a kompostovací jámy (a najednou se rozhodnete stavět je) nemusí stavět blíže než 15 metrů od domu. Plot musí bránit ze všech budov na metr a půl, a ještě víc, aby mohli strávit podle potřeby různé druhy oprav a poměrně vysokých rostlin (keřů a stromů) - v závislosti na jejich výšce - vzdálenost od elektroměru do tří ,

Plně plánované uspořádání dvoře soukromého domu se všemi pomocnými budovami, jděte na uspořádání dráhy. Měly by být žádné další 75 cm - se opět staví požadavky kódu. Pokud necháte velikost plochy, aby kruhovou dráhu podél celé oblasti - získat pěkné cyklotrasy pro vaše děti. A obecně je lepší dělat tyto trotuarchiki s hladkými zaoblenými křivkami a rohy, protože takový design soukromého dvoře domu umožňuje opticky zvětšit prostor a dokonce i na hladké věci v rodinném životě. Ačkoli různé styly a trail-track se liší ve svých názorech a materiálu, ale později se na toto téma.

Zde je pohled to vypadá, že na vnitřní nádvoří soukromého domu - nádherné fotografie ukazuje všechny podrobnosti:

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px důležité ;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikální .yap-titul-block__text {
font-size: 17px důležité ;!
}

Ozelenění dvoře soukromého domu

S nejšpinavější a finansovoemkim fázi jsme zvládli - stavba je kompletní, všechny potřebné pro pohodlný život budovy jsou již na místě, který položil stopu. A nyní je čas, aby uvedení v zájmu samotné území, které je, aby se stal zahradní architekt.

Nejvhodnější, samozřejmě, pracovat s hladkým povrchem - tam by mohl být let fantazie prostě nezastavitelný, protože na prázdný list lze vykreslit něco. Chcete-li, rostlinný zahrada, rozbít záhony, trávníky zasey trávník, instalovali fontánu nebo altán zarostlý Loach - pro každou chuť a barvu. Ale v případě, že terén je připomínající ruských silnic, kde rokle na vpusti a sedm ohybů míli, pak tam mohl ještě potřebovat, aby bylo možné otočit všechny chyby v individuálním i původní tvář svého území. Ale - můžete odhodit jakékoliv pochybnosti - opakování takový návrh nemůže nikdo.

Ale v každém případě, registrace u soudu s pomocí krajinářská architektura vyžaduje speciální znalosti. A nejsou jen ve schopnosti využít všechny pěkné vlastnosti webu. Mnohem častěji je nutné znát botanickém - jaké rostliny jsou nejlépe zasazeny ve vaší oblasti. Do oka a příjemné, a zvláštní péči není nutná (je to nepravděpodobné, že byste chtěli najmout zahradníka nebo se neustále obihazhivat zeleně), a cítit se skvěle ve svém prostředí.

Takže pro samostatnou práci krajiny je třeba jasně identifikovat všechny faktory životního prostředí, které ovlivňují rostliny:

 • množství světla, vzal si své zelené mazlíčky (to je jako obecné údaje o za oslunění oblasti, jakož i specifické detaily vašeho webu - některé květiny jsou zasazeny pod stromy, ve stínu, na severní straně, a někteří potřebují téměř vždy osvětlena sluncem clearing)
 • Okolní teplota (zde data potřebná k průměrné teploty v létě iv zimě)
 • vlhkost - a to jak pozemní a letecké (tedy nejen průměrné množství srážek, ale i blízkost podzemních vod)
 • území úleva
 • chemické složení půdy (humus, jíl, atd), vodou (kyselosti nebo zásaditosti) a vzduchu

Vědomím všechny podmínky, které již lze snadno najít druhy rostlin, které porostou normálně na svém webu bez dalších investic. Kompletní seznam vámi budou moci vybrat ty, které se vám líbí a bude zapadat do celkového designu vlastním dvoře domu. Fotografie závod v encyklopediích, nebo jednoduše na internetu vám pomůže učinit správná volba, ale mějte na paměti, že v takových případech, obrázky ukazují nejen to, že většina úspěšných případů, takže stále a odborníků fotografů se snaží najít nejvýhodnější úhel. Takže máte představu, ale zároveň perfektní výsledek ve svém vlastním dvorku počet stále nestojí za to.

Jak se dělá dvoře soukromého domu - různé styly

Už jste se rozhodli všechny maličkosti, ale něco hluboko hlodat nejistotu - a to, zda je vše provedeno správně. Někdy se to stane. Někteří lidé jsou spokojeni s pouhým ideálem, který právě táže časopis o životě úspěšných lidí. No, ideální - je to něco, co by se měli snažit, aby každý z nás. Takže teď máme analyzovat poněkud delší uznávané styly dvoře soukromého domu, který mnozí na fotce vypadal předtím.

To znamená, že hlavní rozdělení je klasické styly (běžný typ) nebo na šířku (přírodní). A pravidelné styl znamená, čisté linie a jasné geometrické tvary, jako motorových budov a přistání. Předpokládá se, že tento styl změkčuje bouři emocí při návratu do přírody občanů, protože to je více obvyklé, tvaru města. Ale jakmile jsem se varovat, pravidelné styl vyžaduje neustálou a neúnavnou práci na udržení tvaru, nebo za rok či dva z vašeho klasickém stylu bude pouze stopové - to vše zarostlé v každém případě. Ve stejném přírodním stylu je mnohem jednodušší. Tam není potřeba viset zpět tak, aby "řídit" rostliny v rámu. Naopak, výsledek veškeré úsilí by mělo být vidět přírodní krajiny.

Nicméně, jak si dokážete představit, pojem přirozenosti u každého. Někteří lidé si myslí, že v příměstské oblasti musí mít zahradní stromy, někdo podle představ rozsáhlým parkem kultury a někteří preferují květinové záhony a keře. Proto je terén je rozdělen do stylu po dobu několika (nebo dokonce mnoho a mnoho různých kategorií), v podstatě se liší v zemích, odkud pocházejí datových stylů. Vydáte-li se nad informacemi o stylu dvoře soukromého domu, uvidíte většinou taková jména:

 • Francouzský styl (typ pravidelný)
 • Angličtina (nebo na šířku) styl, přísný, ale přirozený
 • Slovanský styl - trochu zmatený, ale nepřišel na dřevěném domě obklopeném nejlepší
 • Japonském stylu (elegance a schopnost relaxovat i na malém kousku kamenná zahrada)
 • style evropská země - pokud něco společného s slovanský, ale řádnější
 • Art Nouveau - poslední slovo designu krajiny a moderní architekturou, na úrovni pocitů umožňuje kombinovat interiér domu s okolní přírodou

Samozřejmě, že to není vyčerpávající seznam - něco, co mnoho lidí a styly taky. Můžete přidat i čínštině a přímořského a horského, ale nebudeme rozptýleni. Proč by člověk žijící daleko od moře, Středozemní styl? Proto uvedeny pouze ty styly, které mohou být užitečné v našich podmínkách. Výběr - pro vás.

A já chci upozornit - předem rozhodnout sami, prosím, pokud chcete ve svém soukromém pozemku v klidu žít a užívat si krás okolní krajiny nebo budete potřebovat, aby se stal předmětem závisti sousedů. Vzhledem k tomu, v druhém případě, relaxační dovolenou nelze čelit - to bude muset neustále vracet ke svému dvoru nejideálnější druh, který by měl zastínit všechno kolem. Ale iv tomto případě budete mít plně schopni dělat všechno svýma rukama. Hodně štěstí!


Like this post? Please share to your friends: