Digitální anténa s rukama

Hlavním kvalita zobrazení každého antény - její interakce s éterickou signálem. Tento pracovní princip je základem nakoupené i domácí antény. Naleznete doporučení, jak vytvořit anténu pro digitální televizi s rukama.

Obsah:

  1. Nabízí moderní vysílacího času
  2. Jednoduché digitální anténa s rukama: Požadavky na zařízení
  3. Anténa pro digitální televizi s rukama: Charakteristická příjem
  4. Anténa pro digitální televizi s vlastníma rukama: výrobní technologie
  5. Esenciální digitální anténní ramena plechovek od piva
  6. UHF antény pro digitální televizi vlastníma rukama

Nabízí moderní vysílacího času

Porovnáme-li aktuální televizní vysílání s éteru, který byl před několika lety, můžeme najít nějaké rozdíly. Za prvé, rozsah UHF se používá k přenosu na televizi. Tak, jeden může výrazně ušetřit prostředky a příjem antény signál. Kromě toho, v tomto případě je potřeba pravidelné údržby antén také odstraněny.

Také televizní senzory staly mnohem více než dříve, takže většina televizních kanálů k dispozici v téměř milníky částech země. Pro zajištění vysílání v obydlených oblastech a typu nízké snímače energie používané.

Ve velkých městech, rádiové vlny šíří odlišně. Vzhledem k velké množství výškových budov jsou dodávány prostřednictvím signálu je slabá. Dále je zde velké množství televizních kanálů, u nichž příjem nestačí audio standardní televizní anténa.

S rozvojem digitálního vysílání přijímacích kanálů je nyní ještě jednodušší. Tyto typy antén jsou odolné proti rušení, nebo fáze narušení kabelu, čistotu obrazu.

Jednoduché digitální anténa s rukama: Požadavky na zařízení

Vzhledem k tomu, vysílacím prostředí se změnilo, a pravidla fungování moderních pokrmů změněno:

1. Jedním z hlavních parametrů televizní antény, směrovost faktor a ochranný faktor není nijak zvlášť důležitá. různé elektronické prostředky se používají k boji proti všem druhům hluku.

2. faktorem zodpovědným za ziskem antény zlepšuje signál, čistí ji od cizích zvuků a různé druhy rušení.

3. Další důležitou vlastností moderní televizní antény - rozsah. Uložení elektrických parametrů se provádí automaticky, bez dalšího lidského zásahu.

4. Nástroje sahají hodnota televizní antény by měl komunikovat i pomocí kabelu, který se připojuje k anténě.

5. Aby se zabránilo narušování fáze musí zajistit slušné charakteristiku antény v poměru frekvence amplitudou.

Charakteristické body v posledních třech vlastností je vzhledem k příjmu televizního signálu přes anténu. Fungující na jediném kmitočtu antény, který je schopen přijímat více z vln kanálu. Nicméně, tak, aby byly v souladu s podavačem, musíte mít CSS silně absorbující signály.

Proto existují určité verze digitálních antén jsou k dispozici pro výrobu v domácnosti. Zvou vás k přečíst:

1. vlna možnost anténa, tato zařízení se liší chastotonezavisimostyu, jsou levné, velmi populární mezi spotřebiteli. Pro výrobu takové antény než jednu hodinu je dostačující. Tento pokrm je ideální pro městské byty, a tady v obci, která je poněkud vzdálena od televizních center, bude taková anténa nefunguje stejně.

2. logopedické pásmo provedení antény - jako anténa vybere určité signály. To se vyznačuje jednoduchou konstrukcí, vhodné pro různé pracovní rozsahy, nemění parametry podavače. Je střední technické parametry, ideální pro městské domy, vily, byty.

3. Z ve tvaru antény, který je také nazýván opatřená cik-cak. K výrobě této konstrukce vyžaduje spoustu času a fyzické námahy. Charakterizované širokými rysy recepce. Při použití takového anténu nepodaří rozšířit rozsah přijímat televizní kanály.

Aby se dosáhlo přesnou shodu mezi anténní kabel by měl být veden přes hodnotou potenciálu nula.

Anténa pro digitální televizi s rukama: Charakteristická příjem

Vibratonnye anténa schopná jednoho analogu Cantal najít některé další digitální. Taková zařízení přijímat vlny kanály. Jsou zřídka používány a jsou relevantní pro vzdálených místech z televizní věže.

Oddělená výroba satelitní antén - bezvýznamný proces. Protože v tomto procesu je třeba získat a koupit tuner hlavu a zrcadla nominace musí být velmi přesná, je prakticky nemožné dosáhnout doma. Nezávisle lze konfigurovat pouze tuto anténu, ale ne jeho výrobu.

Při výrobě výše uvedených provedení antény musí být velmi dobře zběhlý v vyšší matematiky a elektrodynamických procesů. Mezi hlavní charakteristiky pojmů používaných při výrobě televizních antén, poznámka:

1. KU - napájení antény, která je určena poměrem přijímaného signálu antény svého hlavního laloku.

2. CPV - vztah mezi tělem a kolem úhlu anténních laloků Za přítomnosti plátků různých velikostí, které se liší velikostí.

3. DRC - poměr mezi přijímaného signálu u hlavního laloku a celkového výkonu antény.

Všimněte si, že v případě, že anténa je rozsah, síla je vzata v úvahu ve vztahu k užitečného signálu.

Všimněte si, že první dva termíny nejsou nutně závislé. Existují určité možnosti pro antény s vysokou směrovost, ale jedno nebo nižší zisk. Avšak významné zvýšení v cik-cak anténou spojený s nízkou úrovní orientace.

Anténa pro digitální televizi s vlastníma rukama: výrobní technologie

Každý z anténních prvků, kterými protéká proud, dodávají užitečný signál, musí být připojena k druhé pájením nebo svařováním. Jakékoli prefabrikovaná cílový uzel umístěn vně, musí být dobře zajištěny, protože zničení elektronického kontaktu na vnější straně, je rychlejší než v interiéru.

Zvláštní pozornost by měla být věnována nulovému potenciálu. Právě v těchto oblastech jsou uzly napětí, elektrický proud, s vysokým výkonem. Pro výrobu sedadel s nulovým potenciálem používá ohnutý kus kovu.

Pro vytvoření opletení nebo koaxiální středový vodič kabelu z mědi nebo slitiny s levnými antikorozními vlastnostmi. Pro pájení kabelů používají čtyřicet volt pájecí zařízení s legkoplavnymi pájky a tavidla-pasty.

Venkovní digitální anténa je vyrobena vlastníma rukama tak, že všechny spoje jsou odolné proti vlhkosti, extrémním teplotám a další dopady na životní prostředí.

vyžadují dva trojúhelníkové tvarovanou desku, dvě lamely jsou vyrobeny ze dřeva a smaltovaný drát výroba vsevolnovoj anténa. To znamená, že velikost drát průměr je prakticky důležitá, protože interval mezi jejich konci je asi 2-3 cm. Vzdálenost mezi deskami, které jsou konce drátu je 1 cm. Nahradit dvě kovové desky může být jednostranný s čtyřhranným tvarované skleněné vlákno potažené fólie. Zároveň by měly být měděné trojúhelníky vyřezávané na to.

šířka antény by měla být stejná jako výška. popsané v pravém úhlu tkaniny. Aby bylo možné položit kabel pro tuto anténu, je třeba dodržovat určitý vzor. Do té míry, označující nulový potenciál není pájené kabelu cop. Prostě vázané na to.

ANT, který je rozšířen uvnitř okna 150 cm, je schopen přijmout většinu DMC metr a kanály libovolném směru. Výhodou této antény je, že má široký interval příjem kanálu. Proto jsou tyto antény jsou populární ve velkých městech, kde existuje celá řada televizních stanic. Nicméně, taková anténa má určité nevýhody - KU je jediná anténa, a DRC - nula. Proto, pokud je silné rušení, anténa bude irelevantní.

Varianta pro výrobu jiných typů digitálního antény ANT s rukama, jako je logaritmické spirály dvou cívek. Toto provedení antény je kompaktnější a je snadno vyrobitelné.

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px důležité ;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikální .yap-titul-block__text {
font-size: 17px důležité ;!
}

Esenciální digitální anténní ramena plechovek od piva

Pro výrobu digitálního anténního kabelu z vašich rukou bude vyžadovat plechovky od piva. Toto provedení antény na správný přístup k jeho výrobě, má dobré provozní vlastnosti. Kromě toho, tato mísa je poměrně jednoduché na výrobu.

Princip fungování takového antény je založeno na zvýšení ramen průměru na konvenční lineární vibrátoru. V takovém případě, je expanzí provozním pásmu, zatímco jiné vlastnosti se nemění.

Plechovky od piva ve vztahu k jejich velikosti se používají jako rameno na třepačce. Ve stejné době, rozšíření ramen neomezená. Toto jednoduché provedení vibrátoru slouží jako místnost s rukama digitální antény pro příjem televizního vysílání přímo pomocí propojovacích kabelů.

V případě, že zastávka v montážní provedení piva diopolya fáze mřížky, umístěné svisle, vyznačující se tím, že krok bude půlvlny, bude možné zlepšit hodnotu KU anténu. Také v tomto zařízení musí být instalovány na anténní zesilovač, kterým je odpovídající vykonávané a nastavení tohoto zařízení.

Chcete-li získat takovou anténu k němu přidali CPA nastaví zpět na její obrazovce a pletivo, v intervalu poloviny roštu. Při montáži antény je potřeba mít pivo dielektrickou stožár, vyznačující se tím, stožár připojen na obrazovku a mechanickou vazbou.

Ve stejné době, na příhradové vyvolávání jsou asi tři nebo čtyři řádky. Dva svazy nejsou schopny dosáhnout vysokého zisku.

UHF antény pro digitální televizi vlastníma rukama

Anténa log-periodické pro to se nazývá anténa typu montáže, který je spojen s lineárním diopole polovin, interval mezi nimi se mění v závislosti na geometrických parametrů postupu. Tam jsou konfigurovány a volný řádek. Nabídka zůstat na delší a hladkém provedení antény.

přítomnost předem stanoveného rozsahu potřebném pro výrobu ALP. Čím vyšší je ukazatelem pokroku, s vysokým ziskem antény se liší. Toto provedení antény pro provozní a technickými vlastnostmi je ideální pro výrobu v domácnosti.

Hlavním principem jeho normální fungování - držení správné výpočty. S nárůstem ukazatele progrese zvýšila zisk a snížila orientační úhel šíření. Tato anténa nepotřebuje přítomnost dalšího obrazovky. Vzhledem k tomu, že už není závislá na jeho obecné vlastnosti.

V procesu výpočtu digitálních LP anténu použít následující doporučení:

  • Druhá délka musí být vibrační frekvence napájení;
  • dále počítá nejdelší diopolya;
  • Potom se přidá další předem určený frekvenční rozsah.

V případě, že nejkratší diopole opustí linii, to je řez, jak je vyžadováno u antény, pouze pro výpočty. Celková délka antény bude asi 40 cm.

Průměr čar na antény je asi 7-16 mm. V této poloze je vzdálenost mezi osami 40 mm. na telefonní kabel není připojen externí způsob, jak by to nepříznivý vliv na technické vlastnosti antény.

Venkovní anténa je upevněna ke stožáru prostřednictvím těžiště. V opačném případě je anténa bude neustále třást s větrem. Nicméně, kovový stožár je připojen k vedení není rovná, protože v tomto bodě by mělo být dielektrickou stožár, jehož délka je cca 150 cm. Jako dielektrický materiál může být dřevěný dřevo, dříve natřeny barvou nebo lakem.

Digitální anténa s hands Video:


Like this post? Please share to your friends: