Kúpeľňa s oknom: fotografie, konštrukčné prvky

Kúpeľňa s oknom má k dispozícii - to nie je problém pre návrh, ale skôr snom, pretože celý rad variantov, od podlahy k spôsobom zdobenie okenného otvoru, tvorivé hľadanie nekonečna, a to aj veľmi významné pre každý rozpočet. Áno, pre obyvateľov bytového domu s kúpeľňou a zostane sen, ale pre tých, ktorí majú to šťastie žiť v súkromnom dome alebo chate ponúka oveľa viac zákazníkov. V tomto článku sa budeme zaoberať príklady interiéru kúpeľne s oknom.

obsah:

 1. Forma okná záchodu
 2. Voľba farby v kúpeľni s oknom
 3. Večne lokálne klasiky
 4. Dizajn kúpeľne s oknom v štýle minimalizmu
 5. viac sexy
 6. Čo je potrebné dať v krabici?
 7. Niečo málo o funkčnosti

Forma okná záchodu

Spočiatku, pár slov o "kameňom úrazu" a niektoré z jeho funkcií.

 • Okná v súkromnej výstavby dať celú fantáziu svojich majiteľov. K dispozícii sú nielen štvorcové a obdĺžnikové tvary, ale tiež skosený dizajn, oblúky a kruhy na typu okna. Rozmery tiež umožňujú experimentovať, sú prítomné a široké panoramatické otvory a viac podobať otvorenie medzery.
 • Steny a stropy sú voliteľne orientované vodorovne a zvisle, taká vlastnosť je obzvlášť dôležitá pre vytváranie pôdne úrovne.
 • Opäť platí, že existuje široké alebo úzke parapety alebo jeho nedostatok poskytovať "na zamyslenie". Mnohí z nich majú sníval o ostrovček zelene v kúpeľni, ale že pravdepodobnosť klesá len "šťastné majiteľa" okien.
 • Ale príležitosť poraziť a tam sú nuansy. Kúpeľňa s oknom môže byť ťažké pracovať, ale aj veľmi elegantné a útulné.

Voľba farby v kúpeľni s oknom

 • Okno v miestnosti vám dáva možnosť požiadať o povrchové a dokončovacie materiálov akejkoľvek, dokonca aj veľmi tmavé farby, bez rizika transformovať do kúpeľne do temného hrobu.

 • Tam je ďalší faktor, ktorého pretože čierna nie je žiaduce používať v kúpeľniach typického bytové domy: to opticky zmenšuje priestor. Ale súkromná stavebná a tak dobre, že vo fáze projektovania budúcich majiteľov, spravidla nešetrí metrov štvorcových pri plánovaní kúpeľne. Čím viac, že ​​tmavší odtieň nebudú použité všade. Je to dostatok podlahovú plochu alebo strop a jednu stenu (alebo časť steny).
 • A efekt "zatvorené" interiéru nie je ohrozená v dôsledku prítomnosti okna. Takže dokončiť čierne alebo bohaté tmavé dlaždice vhodnejšie pre veľké kúpeľne s oknami. Potom budú inherentnú pocit vzdušnosti a ľahkosti, cez nejednoznačné voľby farebných riešení. Čokoláda, jasný hnedý, vínovej, tmavo modrá - nebojte sa experimentovať.
 • Všeobecne platí, že farba stropu, podlahy, steny môžu byť radikálne odlišný od obvyklého svetlo modrá, zelená, piesok a béžové odtiene. Hoci by sme nemali zabúdať, že klasický štýl nie je pre nič za nič v skutočnosti to je to, čo bude v móde a vždy vhodné.

 • Preto pokoj tóny - je voľba priaznivcov tohto štýlu. V skutočnosti hovoriť o nich podrobnejšie.

Večne lokálne klasiky

 • To je vždy trochu odkazuje do minulosti, do čias statočných pánov i dámy elegantne oblečená. Z tohto dôvodu sú vnútorné obrysy a krivky sanitárne produkty sú vyrábané s nádychom jemnej a rafinované chuť majiteľov, niekedy s úplným nároku na elegantné. Ale napriek tomu celkový dojem z miestnosti - to je úžasný, môže byť trochu arogantný, ale stále krásne.
 • V takomto interiéri technologický pokrok ísť do tieňa, ale podrobnosti dekor len konať v prvom rade. Dokonca aj moderné batérie s automatickou reguláciou teploty vody, a iné pochutiny bude skrývať v organizme podľa starej medené rúrky, alebo bude mať hadovitý tvar.
 • Zrkadlá sa predpokladá, že v bohatých pozlátených rámoch a kúpele, akonáhle bude pevne stáť na podlahe v zakrivené pazúr-nohy. Kvetinky v vázy a obrazy na stenách, by sa mohlo zdať, že nie je relevantná vo vlhkom prostredí, bude to zapadá do štýlu classic.
 • Okno je daná dôležitú úlohu. Že to môže byť ozdobou, v prípade, že závesy sú vybrané ťažké zamatové garniže skladané, vrstvené šifón a ďalšie špeciality. Avšak tí, ktorí si neželajú, aby otočiť kúpeľne do komôr pápeža, tam je medzera: môže byť ponechaný v hornej časti volánikov hustejšia tkanina so strapcami a spodná polovica posuvné clony prikryť z ľahšieho materiálu.

 • Po prvé, veľký možnosť by vyžadovala obrovský krištáľový luster, akonáhle sa okno vykonáva funkciu dekoráciu než osvetlenie úloha.
 • Klasický štýl je vždy podporovať a niektoré prvky situácie, na konci, nie každý bude rád kúpať v paláci.

Dizajn kúpeľne s oknom v štýle minimalizmu

 • Smer minimalizmus populárne a módne, a to neznamená, štyri holé steny, ale na rozdiel od klasickej luxus, zdôvodňuje svoje meno. Poďme to vziať do úvahy podrobnejšie.
 • V niekoľkých slovami je dizajn vynález možno charakterizovať takto:
  • stručnosť;
  • harmónia;
  • čistota farby a linky;
  • vysoko kvalitné a dokonale hladký povrch;
  • no malej časti ;;
  • predmetov - len najnutnejšie.
 • Situácia je pomerne popis zaváňa "Spartan", nie? Ale v interiéri nevyzerá tak "krátka". Prísny prístup eliminujú preťaženie nuansy absencia okázalosť. Pre dokončovacie vybraný moderné materiály a poskytujú modelovú klampiarske izbu plnenie a nábytok poslednej generácie.

Kúpeľňa s fotkou okna

 • Dobrý bude vyzerať podlahy, vyrobené v dostatočne svetlej farby alebo keramické dlaždice, veľké veľkosti. Prípustná početnosť lesku a na stenách, s výnimkou tmavých tónov. V palete minimalizmu štýle všeobecne prítomná iba mlieko, bielej, svetlo béžovej a vanilkové odtiene. Niektoré z "odchýlky" v podobe blankytne modrej alebo svetlo zelené sú prijateľné z časti, napríklad tretina steny a strop.
 • S ohľadom na povrchu hlavy, plastový panel so zrkadlom lemovanie a zaveseným podhľadom - častý výskyt v tomto štýle.
 • Kúpeľňa je jednoduchý vyzerajúci vzor, ​​ale s partiou desivé neznalý ľudských schopností. Rovnaký opis je vhodný pre sprchy. Ako je dobre vidieť, v niektorých ohľadoch veľmi minimalistické mnohostranný.
 • Ako je na vrchol celkového belosť a čistotu je škvrna môžu byť prítomné vo forme čiernej, žiarivo červené alebo hnedé podstavcoch. Ale žiadne vymyslené formy - závažné lesklé fasády, bez nití a efektných držadlami.

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px dôležité;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikálne .yap-titul-block__text {
font-size: 17px dôležité;!
}

 • Okná, v prvom rade, by mali byť jasne definované. Geometria eliminuje hravosť a romantickú náladu, však dole golierom, dobrá voľba - rolety (s ľubovoľným smerom lamiel) z plastickej hmoty, alebo s malým podielom kovovým leskom. Nestratí, a tých, ktorí by radšej rolety. Budú však vytvoriť žil-in vzhľad, odstrániť niektoré zo "studeného" v kancelárii väčšie pohodlie, bez toho aby bola narušená celková závažnosť.
 • Podobný účinok je daný a rímske rolety, čo je lepšie zvoliť v kombinácii s kobercami. Potom minimalistické kúpeľni bude zdať chladný a neobývaná.
 • Všeobecné princípy okenné dekoráciu a prezentované ďalšie požiadavky - viac svetla. V prípade, že majitelia nie sú ochotní, aby udržal takmer nie je závesom alebo blízkosť domu s priľahlou budovou, ktorá nedovoľuje, v interiéri, je lepšie opustiť toto rozhodnutie.

viac sexy

Napriek tomu, kúpeľňa - je viac ako samice samca územia. Dokončiť jej zachytenie pomôže pri navrhovaní očarujúce štýl. Na konci, žena je priestor nielen pre zdravie, ale aj pre splnenie určitého počtu obradov a rituálov, ktoré sa musia uskutočniť vo vhodnom prostredí. Tak, ako vytvoriť kúpeľňu v ženskom štýle?

 • Príslušenstvo hrajú veľkú úlohu, a farbu. Môžete zastaviť voľbu na bohatstvo zlata, zlata a striebra v mihnutia nábytkových dielcov, zarámovaných zrkadiel a obrazov. Staviť na perlete, krištáľu a lesklými kamene, potom je potrebné sa postarať o vhodné osvetlenie vo večerných hodinách, v popoludňajších hodinách s funkciou osvetľovacieho zariadenia zvládne naše okno.

 • Ružové odtiene - samozrejme, áno, ak je nutná duše.
 • Pohodlné podnožky, nadýchané koberce, obrazy vhodný štýl na stenách - všetky tie veci, ktoré sa zmestia do definície "mäkký a našuchorený" byť mimo misu.
 • Teraz o okná. Tyl, šifón, tečúcou záhyby, romantické volániky a luky na šaty ako dievčatko alebo mäkké súkno, pripomínajúce elegantné večerné šaty priesvitné - vyzdvihnúť rozhodnutie o ukončení výhľad nie je nijako zložité.
 • To môže byť úplne otvorené "okno do sveta" a zavrel delikátna kovanú mrežu otvor, za ktorým krásna princezná čaká na jej šťastie. Ale aj kov bude ozdobený veľkým perom s nemenej impozantnou diamant, rubín alebo smaragd.

Čo je potrebné dať v krabici?

 • Okno v kúpeľni a vyžaduje obrovské množstvo voľnosti pri umiestňovaní interiérových prvkov pred ním, vrátane samotné kúpele. Niektorí odkaz na hollywoodske filmy - je to jej nastavenia priamo pri okne. Zvlášť pôsobivé to vyzerá v kombinácii s veľkými panoramatickými otvormi vo výškových budovách, kedy sa nohy je mesto nočný život. Ale v podmienkach bežného rodinného domu táto technika dáva pocit blízkosti k prírode, ak je leto alebo zvláštny pocit bezpečia a pohodlia pri zlom počasí.
 • Niektoré z nich, na druhej strane prednosť osvetlená oblasť má umývadlo a toaletný stolík. Je to vec vkusu a osobného pohodlia.

 • Ale umiestnenie je rozhodne nemá vplyv na celkový štýl miestnosti.

Niečo málo o funkčnosti

Bez ohľadu na celkovej farby a štylistické riešenie v konštrukcii okna, je dôležité mať na pamäti, v prvom rade o nuansy priestor, a preto, že všetky materiály okrem estetickej zložky by mali spĺňať požiadavky, ako je odolnosť proti vlhkosti a odolnosť voči konštantné čistenie ,

To isté platí aj pre nábytok, ale ak je jeho zvláštne schôdzka bude bez problémov, z hľadiska štýlu, pred zakúpením konkrétnej inštancii bude musieť premýšľať. Takže, bez ohľadu na minimalizmus, je nutné zaistiť úložný priestor pre šampóny, gély a ďalšie atribúty starostlivosť a stále potrebné police na uteráky a iné maličkosti.

 • Všetky stánky a police by mala byť pevne zaistené v miestach, kde bude ich obsah byť ľahké sa dostať. Kúpeľňa neposkytuje pre akrobatické triky a stále je miestom zvýšené možnosti úrazu. Z tohto dôvodu zabudnúť na podlahové rohože v sprche aj na zemi nemôže byť v prospech štýle.

Aby sme to zhrnuli, okno dáva veľký priestor pre fantáziu v kúpeľni. A v žiadnom prípade by nemal byť strach z ťažkostí a pohybovať iba vyšliapanej cesty. Ak budeme pristupovať k dizajnu s dušou, mysľou kreatívne, a vyzbrojený vedomostí, je zaručený úspech.


Like this post? Please share to your friends: