Polica na stene s rukami

Nábytok vyrobený z rúk, dá domáce osobnosť a kreativitu. Tvorby, napríklad nástenné police s jeho vlastnou, môžete maximálne realizovať svoje priania a preferencií do reality výberom požadovaného tvaru, farby, materiál a veľkosť výrobku.

Okrem toho, že ušetrí plochu miestnosti, ich uvoľnenie z objemné skrine, police, a dokonca sa môže stať vrcholom interiéru. Tak sa poďme pozrieť na to, ako urobiť police na stene s rukami.

obsah

 1. Nástenné police v interiéri
 2. Druhy nástenných políc
 3. Montážny poličky na stenu
 4. Materiály stenové police
 5. Pripravte sa na vybudovanie police
 6. Nástroje, ktoré môžu byť požadované
 7. Etapy tvorby drevených políc
 8. Sme zavesiť police na stenu
 9. Kreatívne police na stene kníh
 10. Pôvodný police na stene -The druhý život starým veciam

Nástenné police v interiéri

Nástenné police - nevyhnutným atribútom každej domácnosti, je to jeden z najlepších spôsobov, ako diverzifikovať interiéru a šetrí miesto v miestnosti, okrem toho, že sú tiež veľmi funkčné. Napríklad v obývacej izbe, ktoré budú slúžiť na skladovanie kníh, obrazov, škatule alebo iné drobnosti. V kúpeľni - je to najlepšie miesto pre uskladnenie čistiacich prostriedkov a kozmetiky. V chodbe na stene police hodiť pre uloženie klobúky, rukavice a kľúče. Okrem toho, nástenné police bez akýchkoľvek problémov, môžete si vytvoriť svoj vlastný rúk, bude to vyžadovať trochu predstavivosti a minimálne špecifické zručnosti. Ak viete, ako riadiť klinec do steny, potom stavať police na stene, budete mať žiadne ťažkosti.

Druhy nástenných políc

Rôznych materiálov, tvarov a veľkostí viedla k tejto klasifikácie nástenných políc:

 • klasický

Tento typ regálov je najbežnejšie, pretože jeho jednoduchosť, estetiku a ľahkú inštaláciu. Predstavujú obrovský rokov fantázie z jednoduchého námestia k tvorivým asymetrickými foriem.

 • rohový

Tento typ pre montáž na stenu príruby inak - sa vykonáva na susedných priľahlých stenách. Najčastejšie sú namontované v technickej miestnosti a kúpeľne.

 • nepravdivý

Tento originálny spôsob, ako vytvoriť police znamená jednoduchú montážnu konštrukciu k stropu pomocou vodičov alebo vertikálne stoek.ї

 • podlaha

Táto polica stena je štruktúra s podlahovým. Tento typ výrobku je obzvlášť dôležité v chodbách a veľkých miestností, kde nie je nutné uvažovať o strate priestore.

 • Otváranie a zatváranie police na stenu

Nástenné police môžu byť vytvorené, napríklad, so sklom, alebo nie.

Montážny poličky na stenu

 • spoľahlivá fixácia

Upevnenie sa vykonáva pomocou stavebných kolíkov ukotvenie alebo k stenám. Tento druh upevnenia sa vyznačuje vysokú spoľahlivosť a kapacitu. Nevýhodou je, že ak chcete, aby rozobrať tento nástenná polica stretnúť s určitými problémami.

 • odnímateľný nástavec

Táto fixácia je tiež úplne spoľahlivé, ale je vykonané pomocou montážnych konzol a montážne otvory.

 • Modulárny a mobilné upevnenie

Tu je spodná vrstva nástenné police podporuje pre horný, alebo naopak. Táto konštrukcia umožňuje najlepšie využitie vertikálne alebo horizontálne priestor.

Materiály stenové police

 • Wood: preglejka, drevotrieska, MDF a ďalšie. pomerne ľahko pracovať s týmto materiálom, to vyzerá krásne, prirodzene a efektívne, jeho život je dosť veľký, a to najmä v prípade vopred.

 • Plast. Tento materiál je najuniverzálnejšie, môže simulovať ako drevo a kameň, pri odstraňovaní ich nedostatkov.
 • Kov. Tieto nástenné police sú veľmi robustné, spoľahlivé a trvanlivé, ale je ťažké, aby sa zmestili do klasického interiéru. Okrem toho môže byť problém a korózii, takže osobitné zaobchádzanie a podmienky požadované na kovových výrobkov.
 • Glass. Transparentné nástenné police vytvárajú atmosféru pokoja a pohodlia v dome. Samozrejme, že čo do činenia s ich rukami sklárskeho dizajnu bude ťažké, ale ak ste po tom všetkom, rozhodne na vlastnú päsť robiť všetku prácu, sklo bude mať pomerne dlhú a veľmi starostlivé práce, a to najmä pri navrhovaní jednotlivých plukov plánované škrty.

Pripravte sa na vybudovanie police

Pred výrobou, police, každá zo svojho tvorcu musí byť jasne premyslieť ich pláne, takže konečný výsledok nebol sklamaním. Predstaviť si tvar výrobku a jeho umiestnenie je vhodným opatrením je úmerná veľkosti políc a mieste, kde bude stanovená. Potom čerpáme podmieneného kreslenie vyrábajú predmety a vynesením premyslieť každý detail. Za prvých skúseností odporúčame vykonať normálny pluku, čo výrazne zjednodušuje proces a ukazuje hlavné nevýhody jeho inštalácia a výroby, ak je také vôle.

Výrobný proces nemožno považovať za dlhú police, ale aj krátky to tiež neplatí. Najzábavnejšie moment je v tomto prípade dokončenia inštaláciu a overenie jeho funkčnosti. Aby bolo možné dokončiť prácu nepreukázal byť sklamanie, je potrebné, aby jasne pochopili, čo bude na výrobku. To isté vo výške vecí alebo predmety môžu mať veľmi odlišné hmotnosti. Vzhľadom k tomu, ak si nie ste istí, že bude stáť na to, alebo máte niekoľko možností, ktoré sa významne líšia v hmotnosti, to najlepšie, čo by bolo vytvoriť police na nadmerných nákladov. Zosilnená konštrukcia pre tvorbu technológia sa nelíši od obvyklých, všetky rovnaké, stačí použiť odolnejší materiál. Dosky, ak drevené police, mali by ste mať silnejší a spoľahlivejší montážny rám.

Ale nie každý z vás bude chcieť robiť len drevenú policu, pretože existuje veľa materiálov, ktoré umožňujú jeden na vytvorenie objektu. Napríklad kovové police na úkor spoľahlivosti vyhrať na všetkých možných variantov, ale jeho tvorba a tvorba jej pripojenia nie je tak jednoduché, ako kov, ťažké spracovať všetky materiály.

Nástroje, ktoré môžu byť požadované

Ak chcete vytvoriť múr police potrebovať:

 • skrutkovač;
 • vŕtačka
 • brúsny papier alebo brúska;
 • level;
 • skrutky;
 • skrutky alebo klince drobné;
 • ceruzka a pravítko;
 • kroshteyny;
 • zástrčky;
 • Samozrejme, že spotrebný materiál na police (drevené dosky, kov alebo plast).

Etapy tvorby drevených políc

Rozhodovanie o tom, aby sa drevené police, mali by ste venovať osobitnú pozornosť k materiálom, a to ich prípravu. Pre dlhú životnosť a spoľahlivosť konštrukčné dosky, s ktorou budeme vytvárať to by malo byť suché, ak naopak, v dobe sušenia objekt začne iskorezhivatsya, ktoré významne ovplyvňujú tvar a pevnosť. Najlepšie je sušiť dosku vo stohoch a pomocou škvára blok umiestnený rovnomerne na povrchu dosky. Ak už máte vhodnú sušený prípravok, je povinné stojí za to starostlivo prebrúsiť. To bude pestovať nielen na poličku, ale tiež, aby bola pripravená pre ďalší krok. Počas brúsenie dosiek bude veľmi ľahké zistiť, ako dobre sa suší. Rýchlo upchaté šmirgľový papier indikuje obsah vlhkosti drevených vlákien.

Príklad vytvorenie police sú včelí väzba:

1.Ugol píly cut nastavená na 30 stupňov, čo v priebehu projektu budú použité.

2.Imeya prišiel plot vás, aby sa odvolací obdĺžnikový plátok dekoratívny prvok, a to tiež pripravuje prvú hranu.

3.Perevorachivaya doska, meranie z hotového okraja 300 mm.

4.V označené polohe, aby druhý rez, čím sa získa nasledovne prvého prvku 15.

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px dôležité;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikálne .yap-titul-block__text {
font-size: 17px dôležité;!
}

5.Izgotoviv všetkých 15 prvkov, uistite sa, že si navzájom zodpovedajú.

6. Potom, čo že ste skontrolovať podrobnosti kĺbov, elementárne uvedenie svoje kruh na druhú na podlahu.

7.Sleduyuschimi krok je lepenie. Naneste lepidlo na hranu obrobku.

8.Spustya niekoľko sekúnd prítlačné členmi po určitú dobu.

9.Teper, 90 stupňov vrták 1,2mm vyvŕtané diery, keď skrutkovanie skrutiek sa zabránilo možné trhliny a zjednodušenie.

10.Soedinyaem prvky medzi sebou.

11.Sobiraem všetky oddiely, ktoré žiadajú 7-10.

12.Slozhivshi všetky bloky police, vedľa vyvŕtať 2 otvory, bez upadli do už stočených skrutky, a potom lokne.

13.Dlya vnútornej montážnej príruby je potrebné merať vzdialenosti vnútri a robiť škrty vo vhodnom uhle, a potom konsolidovaná.

14. Na záver je potrebné starostlivo brúsny papier pre leštenie hrán.

Po brúsení bod príde náterové farby. Tým sa nielen dávať vzhľad polici, ale aj s cieľom predísť stmavnutie dreva. Mnoho pokryté nástenné police zafarbia, pretože keď je možné, aby sa zachoval vzhľad dreva, ale tiež veľmi populárny v tomto prípade farbou, po ktorej tiež udržuje pôvodný vzhľad s trblietavým efektom. Akonáhle sú všetky použité materiály sú suché, môžete začať zostavovať celú štruktúru.

Sme zavesiť police na stenu

Prvá vec, ktorú potrebujeme - vyvŕtajte 8 mm alebo 10 mm, s ktorým vŕtané múru a po žabe zapojiť a pripevniť držiak na našich pultoch.

Ďalším krokom je kontrola na sile ramenom nárazové sily, ktoré budú robiť to jasné, ako silno bude držať celú vec.

V ďalších krokoch bez asistenta k tomu, že to bude ťažké. Nosenie dizajn zasverlennomu držiak treba vystrediť police a označte miesto, v druhom montážnym otvorom. Potom vyberte a inštaláciu druhého police držiak, nemožno opomenúť vyskúšať svoju silu.

V záverečných fázach tvorby rukami zavesiť na stenu a pripravený.

Na záver by som chcel povedať, o niektoré dôležité nuansy.

 • Nie šetriť na ďalším materiálom, pretože potom to môže hrať s vami nebezpečný vtip
 • Dĺžka klinca hmoždinky by nemala byť menšia ako 6 cm, ale nie viac ako 10
 • Pred inštaláciou niektorý z vašich výrobkov, je potrebné skúmať na stenu, a to, čo je materiál. Tehlová múr je vyvŕtať otvory s priemerom menším ako je priemer hmoždinky-klinec. Pri každom povlaku, existujú samostatné sviečky, pretože pri nákupe lepšie vidieť špecialistu.

Kreatívne police na stene kníh

Táto nástenná police sú veľmi originálne a zároveň vyžadujúce minimálne finančné náklady. Pre ich konštrukcia musí kúpiť skrutky, hmoždinky, dve veľké a jedna malá kroshteyner. Ešte potrebovať ceruzku, pravítko, vŕtačku na vŕtanie dier a samozrejme, knihy s tvrdým krytom. Spočiatku, stena by malo byť rozdelenie navrhované umiestnenie stavby police. Potom upevnenie kroshteynery - zo dna každej police dvoch veľkých knihy vo vzdialenosti dĺžky, av stredu - malý, vzdialený od ostatných dvoch na hrúbke knihy. Spojovacie prvky vložené medzi regálu, musí byť pevne zovretá medzi nimi.

Táto polica je nepravdepodobné, že by prežiť trojrozmerné prvky, ale to je viac ako inokedy, aby študenta alebo študenta miestnosti.

Pôvodný police na stenu - druhý život starých vecí

Ak chcete usporiadať vo svojom pôvodnom kúta, rozhliadnite sa okolo, určite nájdete množstvo položiek, ktoré sú ideálne pre túto rolu. Staré skrine, hudobné nástroje, fľaše alebo iné nepotrebné veci už celkom možné využiť k osobnému prospechu.

Ak máte radi hudbu, a môžete mať doma ešte otzhitaya na gitaru storočia, prečo nie zavesiť na stenu, a nie je ľahké, ale s tou výhodou. Ak to chcete, bude to "vypitvaný", ale "stojí to za to."

Ak máte interiér v retro štýle, je to len, tak akurát, aby sa pluky starého televízora. Uvoľnenie vnútorného priestoru, bude tento regiment byť skvelý úložisko pre knihy a obrazy.

Vo svojom dome má starú lízať, a neviete, čo s nimi. V žiadnom prípade nemajú hádzať je preč, budú v poriadku hrať úlohu nástenných políc.

Ak ste sú organizované vo svojej izbe vidieckom štýle, potom sa dokonale hodí nástenná polica z malého schodiska. Áno, áno ... pretože po schodoch. Len nesmie byť umiestnený vertikálne aj horizontálne. Ak všetko starostlivo zvážiť, že nevyžaduje ďalšie manipuláciu s objektmi pevne stál na polici.

Veľmi pôsobivé police bude vyzerať na stene tkaniva. To bude vyžadovať hustý materiál, napríklad gobelín alebo bielizeň, tyčinky z dreva a držiakov. Šiť vrecká a textílie, zviazať je držať a potom na stenu.

Po vykonaní takéhoto nástenné police z skateboardy, detská izba chlapcovu obrátiť na svoje obľúbené miesto.

Ako môžete vidieť, ak si vytvoriť nástenné police môžete použiť tie neobvyklé myšlienky a najviac nezvyčajné veci. Buďte kreatívni, experiment, a potom si môžete vytvoriť interiér, ku ktorému vy a vaši hostia nikdy nebude ľahostajná.


Like this post? Please share to your friends: