Pripevnenie skrinky k stene

Všetky moderné kuchynské sety majú v kompletných skriniek. Tie vám umožní ušetriť miesto, ktoré majú dostatočnú kapacitu. Nachádza sa vo výške očí, sú tieto skrinky sú veľmi výhodné v prevádzke a sú vždy naplnená mnohých vecí, spôsobuje značný tlak na kĺbové mechanizmy. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité na získanie spoľahlivých a vysoko kvalitné spojovacie prvky skrine múru.

Soderazhnie:

 1. Voľba výšky vzorky rozvádzače
 2. Existujúce mechanizmy vzorka skrine
  • montážna doska
  • nábytkové kovanie
 3. Konštrukcia zadnej steny skrine
 4. Ako pripevniť skrinku na stenu s montážnou doskou
  • prípravné práce
  • nástroje
  • Ako opraviť skrinku k stene - krok za krokom sprievodcu

Voľba výšky vzorky rozvádzače

Než začnete montovať nástennej skrinky k stene, je nutné zvoliť správnu výšku ich vzorky. Je určená na základe hlavných kritérií - rast kuchynským majiteľa. Priemerná vzdialenosť cca 50 až 60 cm od povrchu stola k spodnej stene skrine. Podľa štátnych noriem, je táto hodnota dosiahnuť až na úroveň 45 cm.

V prípade, keď požadované polohovacie visí skrinky nad chladničke alebo na vysokej peci, potom výšky týchto objektov a určuje požadovanú úroveň vzorky skríň.

Existujúce mechanizmy vzorka skrine

Použitie moderných upevňovacích doplnkov výrazne zjednodušuje prácu, ktorá je spojená so vzorkou z kuchynských skriniek. To vám umožní opraviť niektoré chyby pri používanie označenia a zvyšuje pevnosť celej konštrukcie. V tomto úsilí to bude trvať celkom dosť, a všetky práce možno vykonať samostatne, bez niečí pomoci.
Na upevnenie skrine na stenu, väčšinou používajú špeciálne upravené stojan a zariadenie zvané záves.

Záves vybavené hákom, ktorý je uložený vo vnútri skrine k bočnej stene a zostáva zvonku neviditeľné.

montážna doska

Prvý spôsob je väzba na montážnej doske.

Výhody tejto metódy:

 • všetky práce môžu byť tiež vykonávané jednou osobou, takže nie je potreba podporiť kabinet, keď sa vykonáva počítanie. Tým sa výrazne zjednodušuje a tiež umožňuje zavesenie skrine s vysokou presnosťou;
 • Vďaka špeciálnemu nastavovacích skrutiek, layout skriňa môže byť zmenený tým, že je vyššia a nižšia, a je tiež blízko k stene, alebo mimo neho. Tento mechanizmus umožňuje takmer presne zarovnať skrinku, to je celkom ťažké, a za použitia konvenčných závesy a nie je vždy možné;

 • na zbernicu pre montáž skrine sú špeciálne vyrobené zárezy, vďaka ktorej možno ľahko upraviť jeho dĺžku;
 • všetky potrebné inštalácie možno vykonávať aj keď je už pripojený kuchyne zásteru;
 • nie je nutné používať obrubník pre vyrovnanie;
 • jednoducho nemajú len sledovať montáž, ale aj demontáž. V podstate Hitch kuchynskej linky, a to spôsobom, v čase kratšie ako 1,5 hodiny.

nevýhody:

 • predovšetkým vysoké náklady na celú sadu, ktorá zahŕňa montážne koľajnici a ťažné zariadenie. Ale to nie je tak vážny problém, vzhľadom na to, že v dôsledku šetrí veľa času;
 • Ďalšou nevýhodou tohto spôsobu je, že v dôsledku odchlipovaniu skrine k stene v hornej časti malou vôľou znateľné.

nábytkové kovanie

Druhý spôsob je cenovo dostupnejšie, ale to bude trvať dlhšie, navyše vyžadujú ďalšiu pomoc. To slučky a upevňovacie prvky, ktoré majú byť použité.

Spočiatku horná hranica je stanovená a aplikuje sa na horizontálnej línii pozdĺž všetkých skríň, ktoré pozastaviť požadovaných.

Potom sa úroveň je daná presnosťou tváre (existujú prípady, kedy je výsledok skreslený kvôli nerovnej podlahe).

Na výslednej línii je uvedený ako prvý bod je otvor pomocou vrtáku alebo Puncher a nainštalované spojovací materiál. Potom skriňa je prijatá, a dočasne pozastaviť za účelom zistenia umiestnenia ďalšieho svietidlá s absolútnou presnosťou. To by nemalo byť vedené iba jedným narezať riadku, ale plochosť krytu je nutné kontrolovať hladinu.

Všetka ďalší proces je podobný. Ak sú pripojené všetky skrine a ich pozície overená úroveň, môžete pristúpiť k ich zlúčenina v poťahových skrutky medzi sebou. Záverečná fáza práca je inštalácia pripojenie dekoratívne rímsou, ktorá je naskrutkovaná na hornej základni pomocou skrutiek.


Teraz len zavesiť fasády, inštalácia regálov, či sú dvere správne, a ak je to nutné, opraviť chybu pomocou skrutiek úprav. Celý tento proces vyžaduje sústredenie a dobrú pozornosť, rovnako ako bystrý asistenta, bez pomoci, čo je pomerne ťažké správne spočítať požadovanú vzdialenosť pod zipsom.

Konštrukcia zadnej steny skrine

Pokrok od hmotnosti bude závisieť na konštrukcii zadnej steny skrinky.


V prvom prípade je zadná stena pribitý na nechty a nemá žiadne vybrania. Preto, keď pripevnenie k montážnej konzole, horná časť nebude priliehať a kabinet sa zvažujúca. Aby sa tomu zabránilo, je potrebné uviesť v dolnej časti skrine pre odsadenie, ktorá zodpovedá šírke montážnej dosky. Ak to chcete urobiť, môžete nechty tenkú lištu, alebo na výpočet výšky jeho vzorky tak, že "prišiel" do kuchyne zásteru. V druhom prípade, že upevňovacie prvky by mali byť už vykonaná počas kuchynské zástery.

.Yap-titul-block__text, .yap-title {
font-size: 17px dôležité;!
}
# Yap-Ya_sync_2-vertikálne .yap-titul-block__text {
font-size: 17px dôležité;!
}

V druhom prípade je zadná stena pripevnená s vybraním.

Tento dizajnový stena skrine je oveľa pohodlnejšie, pretože im umožňuje nielen visieť v presahu na kuchynské zástery, ale zadok. Ale pri inštalácii skrine bez presahu, to je dôležité, aby zástera bola umiestnená dokonale plochý, takže aj mierne posunutie okamžite ponáhľal do očí.

Ako pripevniť skrinku na stenu s montážnou doskou

prípravné práce

 • Je žiaduce mať vysporiadané hladkými stenami;
 • v prípade, že operácia vykonaná na kuchynský kút, je uhol tvorený stenami musí byť presne 90 stupňov;
 • Všetky práce na elektrickej inštalácii, umiestnenie zásuviek pre kreslenie závery horných lámp je potrebné splniť;
 • Z toho tiež vyplýva okamžite pripraviť na stenu, ktorá bude zavesenie skrine. Malo by byť maľované alebo pokrytá tapetou a vopred stanoviť kuchynské zástery. Vzhľadom k tomu, že zavedené skrine to všetko bude veľmi ťažké.

nástroje


Kvalitatívne zavesiť kuchynskej linky na dosah ruky, musíte mať nasledujúce nástroje:

 • Vŕtačka - môže byť elektrický alebo manuálne. Je nutné vyvŕtať otvory pre spojovacie prostriedky. Ak máte pracovať na oporné múry, bude musieť vŕtačku alebo punč s touto funkciou;
 • level;
 • ruleta;
 • skrutkovač;
 • kladivá;
 • svorka - pomocný nástroj, ktorý bude treba, pokiaľ je to žiaduce, pre pripojenie krabice spoločne vytvoriť efekt pevnosť celej konštrukcie;
 • Pokiaľ je inštalácia vykonaná na kotve, bude potrebovať sootvetsvubschego veľkosť kľúča;
 • a samozrejme, že je potrebné pripraviť potrebný počet spojovacích prvkov. Ak sa chcete šarží skrine potrebných skrutiek (spravidla výrobcovia komponentov nástenných skriniek). Ak chcete pneumatiku namontovanú na stenu bude musieť skrutiek a hmoždiniek. V prípade potreby si môžete kúpiť špeciálny kravatu zabezpečiť skrinky k sebe navzájom.

Ako opraviť skrinku k stene - krok za krokom sprievodcu

V prvom rade pomocou skrutiek nastavenie nevyhnutné opraviť háčiky v strednej polohe. Potom, že ich vnútro je pripojený na bočné steny tak, aby hák pokukování iba 2-3 milimetrov a môže sa voľne držať upevňovacie lištu.
Teraz ste pripravení k nástreku značky na stene. To by sa malo riadiť základnými pravidlami:

 • v prípade, že umiestnenie skrinky závisí na veľkých kuchynských spotrebičov či vysokých objektov, potom v čase značenia rozhodne treba zaviesť;
 • podľa dodatku k montážnej lišty, je nutné vopred vedieť, či sú inštalované skrine prekrývanie na kuchynské zástery, alebo je to blízko k nemu;
 • zapínacie pásik by mal byť umiestnený pod hornej hrany rezu 3-4 cm. Na výpočet tejto vzdialenosti, je nutné pripevniť popruh k zadnej časti skrine, takže sa montáž na stenu. Potom to bude jasne viditeľné, ako je veľa centimetrov nutné vziať do úvahy pri použití konečnej značky.


S ohľadom na všetky z týchto odporúčaní, pomocou úrovne aplikovať dva riadky, počnúc od uhla kuchynského do úvahy. Z nich jedna čiara ukazuje horný okraj záclonové koľajničky, a druhý predstavuje hornú skrine.
Tip: Aby bolo možné určiť vodorovná poloha skriniek je lepšie použiť hladinu, a ani merať vzdialenosť od stropu alebo podlahy, pretože by mohlo dôjsť v dôsledku chyby. Aj keď nie je istota, že strop alebo podlaha dostatočne hladký, nestojí za to riziko, inak budete musieť prerobiť všetku prácu od nuly.

Horný pás hrana pritlačí pripravených značenie línií (nízka), a aby sa požadovaný počet značiek pre upevňovacieho otvoru.

V prípade, že steny sú pevné a majú dobrú nosnosť, je možné rozdeliť na koľajnicu na malé kúsky 15 cm, a každý z nich je stanovený v tých miestach, kde sa nachádzajú úkryty. Ale ak je pochybnosť o sile stien, nie je nutné rozdeliť na koľajnici, ale naopak, je odolnejší voči opraviť do väčšieho počtu spojovacích prvkov.

Okrem toho určitý priemer vrtáka, v stene úhľadne tiež malý otvor pre inštaláciu do rozvádzača. Nižšie je uvedených niekoľko základných pravidiel:

 • môžeme často stretnúť taký problém, keď na začiatku vŕtanie vrtáka, ako to skočí. Pre odstránenie tejto nepríjemnej malé výklenky sú vyrobené vo vŕtacie poli. Sú vyrobené za použitia kladivového ranu prepichovacím tŕňom alebo jej neprítomnosti, v pevnom nechtu;
 • ak počas vŕtania múr sa rozpadá, potom začať, je urobiť dieru o niečo menší priemer, a potom rozšíriť svoju veľkosť vrtáka. Tak to dopadá oveľa starostlivejšie;
 • pre meranie hĺbky vŕtania, ktoré boli zozbierané kotva sa aplikuje na vŕtanie a presne uložené požadovanej vzdialenosti. V prípade, že diera už bolo urobené, a to kladivo zástrčku premeniť to, musíte sa uistiť, že hĺbka je dostačujúce. Príliš hlboká diera bude robiť svoju prácu nepríjemný;
 • v betónovej stene tak silno, aby vyvŕtať dieru, a to aj pomocou vrtáku s pobeditovym špičkou. Preto v neprítomnosti lisovníkov nemusí silný dvojica priebojník údery;
 • pri práci Osobitná pozornosť by sa mala venovať miestach, kde rozvody prechádza.

Potom diery sú poháňané presne hmoždinky a upevňovacie prvky inštalované na montážnej koľajnici. Na ňom s pomocou vzorky, montované skrine. Ich postavenie sa riadi pomocou skrutiek, ktoré sú vybavené výklopnými mechanizmy.

Ak chcete vytvoriť efekt skrine v stene treba pevne spojiť ich so sebou. K tomu, že je potrebné opraviť svorky vo dvojiciach, počnúc od rohu skrine. Aby nedošlo k pokaziť ich povrchu, by mala dať drevený klin medzi skrinkou a svorky.

Ďalej je otvor vyvŕtaný intersekcionální väzobný člen pripojený medzi skriňou. Pri vŕtaní až do drevotriesky, často štiepky.

Tento problém zabrániť, je potrebné použiť jeden z dvoch nasledujúcich spôsobov:

 • v miestach, kde prichádza vŕtačku, je nutné silne stlačiť nadol kus dreva (čím silnejší, tým lepšie);
 • spočiatku vŕtané pokutu cez otvor a vŕtať požadovaný priemer, sa rozširuje na oboch stranách.

V tomto montážnych nástenných skriniek kompletné, zostáva len inštalovať police, zaistiť dvere a upravte ich pomocou skrutiek, ktoré sú na závesoch.


Like this post? Please share to your friends: